İlçemizin Yeni Kaymakamı Salih Başara Göreve Başladı

Pınarbaşı’nın Yeni Kaymakamı Sayın Salih Başara İlçemizdeki görevine başladı.

02.02.2021 tarihinde İçişleri Bakanlığının Kararıyla İlçemize Kaymakam Vekili olarak atanan Kaymakam Salih Başara 10.02.2021 tarihinde İlçemizdeki görevine başladı. Kaymakam Başara göreve başlaması nedeni ile ziyarete gelen daire amirlerini makamında kabul etti.

Kaymakam Salih Başara Kimdir?

1995 yılında Tokat’ın Erbaa ilçesinde doğan Salih Başara, ilk ve ortaokulu Erbaa’da, liseyi Kadıköy Anadolu Lisesinde tamamladı. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünden mezun olduktan sonra Ankara Barosunda Avukatlık stajını tamamladı. 2020 yılında 108. Dönem Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. Tokat Kaymakam Adayı olarak görevine başlayan Kaymakamımız Salih Başara, Valilik İl Merkez stajını Tokat’ta, Teftiş Stajını Ordu ve Kayseri İllerinde ve Kaymakam refikliği stajını Şanlıurfa/Ceylanpınar ve Muğla/Milas ilçelerinde tamamladı.

        02/02/2021 tarihli İçişleri Bakanlığı onayıyla ilçemiz Kaymakamlığına görevlendirilen Kaymakamımız Sayın Salih Başara ilçemizdeki görevine 10.02.2021 tarihinde başlamıştır.